ONLINE KATALOG

TANITIM FİLMİ

DOĞADAN HAYATA RENK

ADALILAR BOTANİK

Adalılar Botanik, evrensel değerlere saygıyı öne çıkararak sürekli gelişen bir uzmanlık alanında mükemmeliyeti hedefliyor. Bizler, doğayla uyumlu ve estetik açıdan zengin bitki düzenlemeleriyle yaşam alanlarınıza değer katmayı amaçlıyoruz. Geniş bir ürün yelpazesiyle Türkiye’nin önde gelen bitki tedarikçilerinden biri haline geldik.

Özgün iç mekan ve dış mekan bitkileri, benzersiz koleksiyon kaktüsleri ve özgün kuru çiçeklerimizle sektörde öne çıkan bir marka konumundayız. Her bir bitkiyi özenle seçiyor, uzman bakım ve tasarım ekibimizle bir araya getirerek sizin için özel ve estetik bir bitki düzeni oluşturuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, eviniz, bahçeniz, terasınız veya balkonunuz için en uygun bitki çözümlerini sunuyoruz. Doğanın güzelliklerini yaşam alanlarınıza taşımak ve yeşilin huzur veren etkisini hissettirmek için buradayız. Adalılar Botanik olarak, yeşile olan sevgimizle her daim yanınızdayız.

BAHÇENİZİN SIRRI

ADALILAR BOTANİK

Ev, bahçe, teras ve balkonlarınızı doğanın tazeliği ve güzelliğiyle buluşturmak için buradayız. Deneyimli ve uzman ekibimiz, yeşil alanların tasarımı, bakımı ve düzenlemesi konularında size yardımcı olmak için hazır. Doğal bitkilerin ve çiçeklerin zarif kombinasyonlarıyla yaşam alanlarınızı renklendiriyor, estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Ayrıca, bitki türleri ve bakımı hakkında size bilgi vererek, yeşil alanlarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı kalmasına destek oluyoruz. Sizin için doğanın güzelliklerini evinize taşıyoruz, yeşile olan tutkumuzla her adımda yanınızdayız.

DOĞA İLE BULUŞUN

ADALILAR BOTANİK

Adalılar Botanik, iç ve dış mekân dekorasyonunda temel rol oynayan bitki ve ilgili malzemelerin sunulduğu bir merkez olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin bitki dekorasyon kültürüne yön veren, yerli ürünleri ve ithal çeşitleri bir araya getirerek müşteri taleplerini karşılama misyonunu benimsiyoruz.